PRO VÝROBA Tour 2016

PRO VÝROBA Tour je unikátní koncept předávání zkušeností mezi výrobními podniky v České republice, který letos vstoupil už do svého 5. ročníku.

Každý rok vybíráme 5 zastávek ve společnostech, které jsou něčím výjimečné a o své zkušenosti se nebojí podělit.

Představte si, že se budete moct podívat do skvěle fungujících výrobních podniků, které se do detailů podělí o své zkušenosti. Minimum teorie, maximum praktických a konkrétních zkušeností! Letos nás čekají např. otázky, jak funguje výroba s OEE nad 85 % v Automotive Lighting, jak probíhají přesuny výroby z jedné země do druhé v Honeywellu nebo jak pracují s výrobním taktem v MIELE Uničov. Chcete se přidat?

Zobrazit více
Účastnický poplatek

Za jednu vybranou etapu
15 800 Kč

Celá PRO VÝROBA Tour
51 900 Kč

Výrazné slevy

Cena za 5. bousovou etapu pouhých 4 500 Kč
Každý druhý účastník má slevu 10 %
a každý další 20 %.

Pro bližší informace se obraťte na garanta programu.

Garant programu

Antonín Krejčí

tel.:+420 702 745 712
email.:krejci@i2m.cz

Lídři programu

Průvodci PRO VÝROBA Tour

Jaroslav Patzenhauer

Zastává pozici ředitele výrobního závodu Automotive Lighting Jihlava - Pávov a pro tuto pozici má ty nejlepší předpoklady, protože zná dokonale všechny procesy ve výrobě, jejich úskalí i rezervy. Na ředitelskou pozici se vypracoval během několika let z pozice řadového operátora ve výrobě, přes parťáka, mistra a vedoucího dílny. Proto se snaží dávat šanci všem lidem kolem sebe, kteří jsou dobří a mají o věc zájem.

Michal Bučko

Michal Bučko si za 10 let ve společnosti Honeywell prošel několika pozicemi. Také díky znalostem z vedení transferových projektů se dopracoval na pozici Senior výrobního ředitele. Má na starosti nejen operativní řízení všech výrobních divizí, ale taky strategické směrování firmy a též zlepšování podpůrných procesů přímo napojených na procesy výrobní. Vystudoval obor průmyslové inženýrství na Technické univerzitě v Košicích.

Zdeněk Klimeš

Zdeněk Klimeš působí ve společnosti Honeywell od roku 2002. Má zkušenosti z výrobních závodů HOneywellu z Brna a Olomouce i z různých prostředí (automobilový, letecký a spotřební průmysl). Nejdříve pracoval v oblasti kvality, později vedl jeden z výrobních závodů a nyní zodpovídá za zlepšování procesů (Honeywell Operating System) v brněnském výrobním závodě. Vystudoval Fakultu strojní Vysokého učení technického v Brně.

Robert Zatloukal

Je ředitelem výrobního závodu RPC Promens Zlín od r. 1994. Účastnil se jeho budování od jeho založení jako soukromé společnosti na zelené louce v r. 1991. Jeho hlavním úkolem bylo přeměnit několikačlenný výzkumný tým z bývalého Výzkumného ústavu gumárenské a plastikářské technologie ve standardně fungující firmu. Věří, že klíčovou podnikovou výhodou je efektivní FIREMNÍ kultura, které umožňuje mít výborné výsledky a současně radost z práce.

Tomáš Nálevka

Je průmyslový inženýr, který se tomuto oboru věnuje již od roku 1988. Jeho specializací je implementace metod štíhlé výroby, měření a normování práce a optimalizace pracovišť. Hlavní předností Tomáše Nálevky, kromě toho, že hraje velmi dobře na kytaru, je nekompromisní odstraňování plýtvání ve výrobních procesech s cílem přinášet co největší finanční efekty vlastníkům procesů.

Pavel Talanda

Pavel Talanda je vedoucí oddělení procesního inženýrství ve společnosti Miele Technika s.r.o. Spolupodílel se na definování „Miele Production System“ v rámci koncernu Miele, kde buduje stěžejní prvky – Nivelizace (vyhlazení výrobních dávek) a tahové systémy, ať už ve výrobním závodě v Uničově, či v rámci koncernu Miele nebo dále k dodavatelům.

Zdeňka Buriánková

Vystudovala Univerzitu Tomáše Bati ve Zlíně, fakulta managementu a ekonomiky, obor průmyslové inženýrství. Od roku 2007 je členem procesního inženýrství ve společnosti Miele technika s. r. o., kde pomocí metod a principů štíhlé výroby optimalizuje výrobní procesy, spoluvytváří nové vize a celkové layouty společnosti, vede projekty transferu výroby i technologií v rámci koncernu Miele, vzdělává zaměstnance v programu Miele akademie zaměřené na štíhlou výrobu a logistiku, jejíž je zároveň garantem.

Miroslav Jopek

Jednatel a generální ředitel společnosti Dieffenbacher CZ, významného výrobce strojů a zařízení pro automobilový a dřevozpracující průmysl. Řadu let se pohybuje nejen v manažerském, ale i akademickém prostředí. Přesto si zachoval jasný a praktický pohled na rozvoj společnosti, kterou řídí, trvale ji rozvíjí a vede k dokonalosti. Pod jeho vedením prodělala společnost Dieffenbacher CZ veliké změny ve všech oblastech činnosti, od systému plánování výroby až po odměňování zaměstnanců.

Vlastimil Cech

Šéf operativy ve společnosti Meopta-optika, s.r.o., kde je zodpovědný za řízení výrobních divizí a divize supply chain. Vystudoval vysokou školu se zaměření na logistické disciplíny a jeho srdeční záležitostí jsou informační a řídící systémy. Zastává názor, že co nemůže měřit, nemůže řídit a odpovídajícím způsobem spolu se svými kolegy nastavuje interní procesy.

Monika Šimánková

Statutární ředitelka společnosti HESTEGO, a.s. vystudovala Vysoké učení technické v Brně a zde také získala doktorát. Pod jejím vedení společnost implementuje řadu inovativních procesů a dosahuje velmi dobrých hospodářských výsledků. V posledních letech firma získala několik významných ocenění.

Petr Prokop

Výrobní ředitel společnosti BRUSH SEM s.r.o., vystudoval ČVUT, fakultu strojní v Praze. Začínal na pozici technologa a následně přešel do výrobních pozic, kde má více než 15-ti leté zkušenosti z firem pracujících v leteckém a automobilovém průmyslu. S prvními myšlenkami štíhlé výroby se seznámil ve společnosti Valeo.

i2m
i2M, s. r. o.
Náves Svobody 29
779 00 Olomouc

IČ: 61504807
DIČ: CZ61504807

Obchodní rejstřík: Krajský soud v Ostravě, oddíl C, vložka 54911

Vyplněné osobní údaje budou zpracovány firmou i2M, s. r. o. za účelem zodpovězení Vašeho dotazu a budou uchovány pouze po dobu nezbytnou pro komunikaci. Prohlášení o osobních údajích

Omlouváme se, ale nepodařilo se nám odeslat Vaši zprávu.
Vždy nás ale můžete kontaktovat na emailu info@i2m.cz.